سرمایه گذاری

فرصت را از دست ندهید!

Slide background

جستجو و ثبت دامنه


دامنه یا domain اولین اقدام جهت ایجاد یک وب سایت، خرید دامین ( ثبت دامنه ) می باشد. ابتدا یک نام که باید منحصر به فرد باشد برای سایت خود انتخاب می کنید و در مرحله بعد باید یکی از دامنه های .ir یا .com یا هر دامنه دیگری به دلخواه و متناسب با سایت خود را انتخاب نمایید. ابتدا نام دامنه مورد نظر خود را تحت بررسی قرار دهید در صورت آزاد بودن نام دامنه لحاظ شده، شما می توانید آن دامین را به نام خود ثبت نمایید.

جستجوی چند دامنه | انتقال دامنه به صورت جمعی

  مدت زمان ثبت دامنه ( ریال ) تمدید دامنه ( ریال ) انتقال دامنه ( ریال ) نشان تجاری ملاحظات
.com ١ سال ٣٨٠,٠٠٠ ٣٨٠,٠٠٠ ٣٨٠,٠٠٠ توضیحاتیکی از شناخته شده ترین دامنه‌های موجود در وب که مخفف واژه Commercial به معنای تجاری است. کاربردهای گسترده و متداول بودن این دامنه موجب شده است که بسیاری از شرکت‌های تجاری و غیر تجاری از این دامنه استفاده نمایند.
.net ١ سال ٤٧٠,٠٠٠ ٤٧٠,٠٠٠ ٤٧٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Network به معنای شبکه است، معمولاً توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و شبکه‌های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.org ١ سال ٤٧٠,٠٠٠ ٤٧٠,٠٠٠ ٤٧٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Organizations به معنای سازمان یا تشکیلات است و معمولاً توسط مؤسسات و سازمان‌های غیرانتفاعی که غالباً فعالیت غیر تجاری (یا حتی تجاری) دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.ir ١ سال ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.ir ٥ سال ١٥٠,٠٠٠ ١٥٠,٠٠٠ - توضیحاتدامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.biz ١ سال ٤٦٠,٠٠٠ ٤٦٠,٠٠٠ ٤٦٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Business به معنای تجارت است، معمولاً توسط سازمان‌ها و مؤسسات مرتبط با کسب و کار و همچنین تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.info ١ سال ٤٢٠,٠٠٠ ٤٢٠,٠٠٠ ٤٢٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Information به معنای اطلاعات است، معمولاً برای سایت‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به نوعی با امر اطلاع رسانی سر و کار دارند.
.ws ١ سال ٩٣٠,٠٠٠ ٩٣٠,٠٠٠ ٩٣٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور ساموا (Western Samoa ) واقع در اقیانوسیه است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه WebSite مورد توجه قرار گرفته است.
.name ١ سال ٤٠٠,٠٠٠ ٤٠٠,٠٠٠ ٤٠٠,٠٠٠ توضیحاتاز اولین دامنه‌هایی است که برای استفاده اشخاص حقیقی ایجاد شده است. در حقیقت کلیه افرادی که به هر منظور می‌خواهند برای خودشان یک وب سایت شخصی ایجاد کنند می‌توانند از این دامنه استفاده نمایند.
.us ١ سال ٣٦٠,٠٠٠ ٣٦٠,٠٠٠ ٣٦٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور ایالات متحده آمریکا است که بدلیل تشابه آن با واژه "us" به معنای"ما " مورد استقبال قرار گرفته است.
.bz ١ سال ١,٨٠٠,٠٠٠ ١,٨٠٠,٠٠٠ ١,٨٠٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور بلیز (Belize) واقع در آمریکای مرکزی است که بدلیل تشابه آن با دامنه biz توسط سازمان‌ها و مؤسسات مرتبط با کسب و کار و تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.tv ١ سال ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور توالو (Tuvalu) واقع در اقیانوس آرام است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه Television مورد توجه شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای قرار گرفته است و برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.cc ١ سال ١,١٥٠,٠٠٠ ١,١٥٠,٠٠٠ ١,١٥٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی جزایر کوکوس (Cocos) واقع در قلمرو استرالیا است که بدلیل تشابه با مخفف واژه‌های Commercial Companies و Consulting Center معمولاً توسط شرکت‌های تجاری و مراکز مشاوره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.me ١ سال ٨٨٠,٠٠٠ ٨٨٠,٠٠٠ ٨٨٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور مونته نگرو است که بدلیل مشابهت با واژه " Me " به معنای "من" مورد استقبال افراد حقیقی جهت راه اندازی وب سایت شخصی و رزومه آنلاین قرار گرفته است. همچنین تشابه این دامنه با مخفف واژه‌های middle east موجب شده است تا بسیاری از شرکت‌های فعال در منطقه خاورمیانه از این دامنه استفاده نمایند.
.co ١ سال ١,٢٠٠,٠٠٠ ١,٢٠٠,٠٠٠ ١,٢٠٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور کلمبیا است که بدلیل تشابه بسیار زیاد آن به دامنه com مورد استقبال قرار گرفته است.
.in ١ سال ٤٥٠,٠٠٠ ٤٥٠,٠٠٠ ٤٥٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور هند است که بدلیل تشابه با مخفف واژه internet مورد توجه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی قرار گرفته است.
.asia ١ سال ٦٠٠,٠٠٠ ٦٠٠,٠٠٠ ٦٠٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه مختص به کشورهای آسیایی است و مورد استفاده شرکت‌ها، سازمان‌ها و افرادی است که بطور گسترده در منطقهٔ آسیا، اقیانوس آرام و استرالیا فعالیت می‌کنند.
.mobi ١ سال ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه مناسب وب‌سایت‌هایی است در زمینه فروش و سرویس دهی محصولات موبایل فعالیت می‌کنند. اکثر وب سایت‌هایی از این دامنه استفاده می‌کنند، سایت خود را برای نمایش صحیح در گوشی‌های موبایل آماده کرده‌اند.
.company ١ سال ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه برای کسب و کارهایی که به عنوان یک شرکت شناخته می‎شوند و یا واژه Company را در نام تجاری خود دارند، بسیار مناسب است.
.center ١ سال ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ توضیحاتاز این دامنه می‎توان برای سازمان‎های پژوهشی، مراکز و مجامع گوناگون استفاده نمود که هدف آنها ایجاد شبکه‎ای ارتباطی میان افراد و کاربران است.
.zone ١ سال ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه برای شرح طیف وسیعی از ویژگی‎های منطقه‎ای گوناگون نظیر مناطق زمانی و جغرافیایی و یا تاکید بر علائق مشترک افراد و ایجاد یک شبکه آنلاین در حوزه‎های گوناگون ورزشی، سرگرمی، تکنولوژی و ... بسیار مناسب است.
.gallery ١ سال ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ ٧٠٠,٠٠٠ توضیحاتهنرمندان، صاحبان گالری‎ها، موزه‎ها، حراجی‎های هنری، مدارس هنر و به طور کلی هنر دوستان؛ برای ایجاد یک شبکه آنلاین می توانند از این دامنه استفاده نمایند.
.com فارسی ١ سال ٤٢٠,٠٠٠ ٤٢٠,٠٠٠ ٤٢٠,٠٠٠ توضیحاتیکی از شناخته شده ترین دامنه‌های موجود در وب که مخفف واژه Commercial به معنای تجاری است. کاربردهای گسترده و متداول بودن این دامنه موجب شده است که بسیاری از شرکت‌های تجاری و غیر تجاری از این دامنه استفاده نمایند.
.net فارسی ١ سال ٤٥٠,٠٠٠ ٤٥٠,٠٠٠ ٤٥٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Network به معنای شبکه است، معمولاً توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و شبکه‌های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.media ١ سال ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ توضیحات یکی از جدیدترین دامنه‌های عمومی سطح بالا (gTLD) است که برای شرکت‌های رسانه‎ای، رسانه‌های اجتماعی و پایگاه‌های خبری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
.glass ١ سال ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ ١,٠٥٠,٠٠٠ توضیحات یکی از جدیدترین دامنه‌های عمومی سطح بالا (gTLD) است که برای صنایع عینک سازی و فروشندگان عینک و همچنین تولید کنندگان محصلات شیشه‎ای می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
.co.ir ١ سال ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ توضیحاتاز دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط سازمان‌ها و شرکت‌های داخلی ثبت شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.ac.ir ١ سال ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ توضیحاتاز دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دارای مجوز رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.sch.ir ١ سال ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ ٨٠,٠٠٠ توضیحاتاز دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط مدارس تحت مجوز وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد.